BENU on üle-euroopaline apteeke ühendav kaubamärk. Rahvusvaheline koostöö ja ühtsed standardid aitavad rakendada oma valdkonna parimaid praktikaid, ellu viia innovaatilisi lahendusi ning tagada suurepärast töökeskkonda kõikidele meeskonnaliikmetele. Täna kannab BENU kaubamärki üle 140 iseseisva proviisorapteegi üle Eesti. Leiad nende hulgast kindlasti endale sobiva töökoha!

BENU apteekides pakutakse usaldusväärses keskkonnas ainulaadset kliendikogemust ning iga klient tunneb end oodatuna, turvaliselt ja heades kätes.

BENU väärtuspakkumine

BENU visioon

BENU apteekide ambitsiooniks on saada number üks apteegikaubamärgiks Eestis. Kasutades kogu organisatsiooni parimaid ideid ja ressursse, pakuvad apteegid igale kliendile ja partnerile sobivaimaid tooteid ning teenuseid. BENU apteekide tugevuseks on usaldusväärsus, fookus kvaliteedile ning uuendusmeelsus.

BENU missioon

BENU apteegid aitavad klientidel olla tervemad, pakkudes kvaliteetseid ravimeid, tervisetooteid ja -teenuseid, et inimesed saaksid elada täisväärtuslikumat elu. BENU apteekides tehakse seda pühendunult ja vastutustundega, väärtustades võrdselt oma kliente, partnereid ja meeskonnakaaslasi.

Mida tähendab BENU?

BENU on Egiptuse mütoloogiast pärit lind, fööniksi eelkäija, kes tõusis püha põõsa põlemisel leegist ning sümboliseerib päikest, elu, energiat, taassündi ja uuenemist. Selle mütoloogilise linnu lugu haakub BENU kaubamärki kandvate apteekide sooviga panustada inimeste tervisesse ja heaolusse.

Meist